Naposledy změněno Martin Výlet 03.08.2023 13:57

Od verze 1.9
změnil(a) Denisa Wernerová
k 08.02.2016 08:43
Změnit komentář: Žádné komentáře k této verzi
Na verzi 2.1
změnil(a) Denisa Wernerová
k 29.08.2017 12:43
Změnit komentář: Renamed back-links.

Page properties
Nadřazený dokument
... ... @@ -1,1 +1,1 @@
1 -faq.sit
1 +faq.sit.WebHome
... ... @@ -1,12 +1,12 @@
1 -* [[Jak poznám, který bezdrátový adaptér či zařízení je vhodné pro připojení do WiFi sítě VŠB-TUO?>>||anchor="bezd"]]
2 -* [[Používám PDA nebo WiFi IP telefon, funguje v bezdrátové síti VŠB-TUO roaming?>>||anchor="roam"]]
3 -* [[Připojení mi přestalo fungovat. Co mám dělat?>>||anchor="prip"]]
4 -* [[Je možné využít bezdrátovou část TUONETu k připojení z prostor mimo univerzitu?>>||anchor="mimo"]]
5 -* [[Proč používání sítě tuonet-simple není bezpečné?>>||anchor="simple"]]
6 -* [[Po instalaci připojení pořád nefunguje>>||anchor="inst"]]
7 -* [[Síťový manažer od výrobce adaptéru blokuje připojení>>||anchor="manag"]]
8 -* [[Síťový manažer převzal funkce z ovl. panelů>>||anchor="fce"]]
9 -* [[Nepřipojuji se k nastavené síti>>||anchor="neprip"]]
1 +* [[Jak poznám, který bezdrátový adaptér či zařízení je vhodné pro připojení do WiFi sítě VŠB-TUO?>>faq.wifi||anchor="bezd"]]
2 +* [[Používám PDA nebo WiFi IP telefon, funguje v bezdrátové síti VŠB-TUO roaming?>>faq.wifi||anchor="roam"]]
3 +* [[Připojení mi přestalo fungovat. Co mám dělat?>>faq.wifi||anchor="prip"]]
4 +* [[Je možné využít bezdrátovou část TUONETu k připojení z prostor mimo univerzitu?>>faq.wifi||anchor="mimo"]]
5 +* [[Proč používání sítě tuonet-simple není bezpečné?>>faq.wifi||anchor="simple"]]
6 +* [[Po instalaci připojení pořád nefunguje>>faq.wifi||anchor="inst"]]
7 +* [[Síťový manažer od výrobce adaptéru blokuje připojení>>faq.wifi||anchor="manag"]]
8 +* [[Síťový manažer převzal funkce z ovl. panelů>>faq.wifi||anchor="fce"]]
9 +* [[Nepřipojuji se k nastavené síti>>faq.wifi||anchor="neprip"]]
10 10
11 11  ----
12 12
... ... @@ -49,11 +49,11 @@
49 49
50 50  {{id name="inst"/}}
51 51  **Po instalaci připojení pořád nefunguje**
52 -Pokud jste připojoval bezdrátové zařízení k síti eduroam podle návodů na [[wifi.vsb.cz>>doc:tuonet.wifi]] a připojení stále nefunguje, aktualizujte ovladač bezdrátového zařízení a poté znovu zkontrolujte "nastavení bezdrátové sítě" dle uvedeného návodu.
52 +Pokud jste připojoval bezdrátové zařízení k síti eduroam podle návodů na [[wifi.vsb.cz>>doc:tuonet.wifi.WebHome]] a připojení stále nefunguje, aktualizujte ovladač bezdrátového zařízení a poté znovu zkontrolujte "nastavení bezdrátové sítě" dle uvedeného návodu.
53 53
54 54  Pokud ani toto nepomůže, obraťte se na svého [[správce fakulty/útvaru>>url:http://innet.vsb.cz/cs/osobni-agenda/pomoc/fakultni-spravci/]], který Vám pomůže s nastavením.
55 55
56 -Pokud nic nepomůže, zkuste se připojit k bezdrátové síti [[TUONET-SIMPLE>>doc:tuonet.wifi]].
56 +Pokud nic nepomůže, zkuste se připojit k bezdrátové síti [[TUONET-SIMPLE>>doc:tuonet.wifi.WebHome]].
57 57  Tato bezdrátová síť ale (% style="color: rgb(204, 0, 0);" %)není bezpečná(%%) a její použití je vhodné pouze jako provizorní do vyřešení problému s připojením.
58 58
59 59  ----