Naposledy změněno Kateřina Baierová 07.06.2024 09:38

Změnit komentář: Žádné komentáře k této verzi

Page properties
... ... @@ -1,13 +1,15 @@
1 -* [[Jak poznám, který bezdrátový adaptér či zařízení je vhodné pro připojení do WiFi sítě VŠB-TUO?>>||anchor="bezd"]]
2 -* [[Používám PDA nebo WiFi IP telefon, funguje v bezdrátové síti VŠB-TUO roaming?>>||anchor="roam"]]
3 -* [[Připojení mi přestalo fungovat. Co mám dělat?>>||anchor="prip"]]
4 -* [[Je možné využít bezdrátovou část TUONETu k připojení z prostor mimo univerzitu?>>||anchor="mimo"]]
5 -* [[Proč používání sítě tuonet-simple není bezpečné?>>||anchor="simple"]]
6 -* [[Po instalaci připojení pořád nefunguje>>||anchor="inst"]]
7 -* [[Síťový manažer od výrobce adaptéru blokuje připojení>>||anchor="manag"]]
8 -* [[Síťový manažer převzal funkce z ovl. panelů>>||anchor="fce"]]
9 -* [[Nepřipojuji se k nastavené síti>>||anchor="neprip"]]
1 +[[Jak poznám, který bezdrátový adaptér či zařízení je vhodné pro připojení do WiFi sítě VŠB-TUO?>>||anchor="bezd"]]
2 +[[Používám PDA nebo WiFi IP telefon, funguje v bezdrátové síti VŠB-TUO roaming?>>||anchor="roam"]]
3 +[[Připojení mi přestalo fungovat. Co mám dělat?>>||anchor="prip"]]
4 +[[Je možné využít bezdrátovou část TUONETu k připojení z prostor mimo univerzitu?>>||anchor="mimo"]]
5 +[[Proč používání sítě tuonet-simple není bezpečné?>>||anchor="simple"]]
6 +[[Po instalaci připojení pořád nefunguje>>||anchor="inst"]]
7 +[[Síťový manažer od výrobce adaptéru blokuje připojení>>||anchor="manag"]]
8 +[[Síťový manažer převzal funkce z ovl. panelů>>||anchor="fce"]]
9 +[[Nepřipojuji se k nastavené síti>>||anchor="neprip"]]
10 10
11 +
12 +
11 11  ----
12 12
13 13  {{id name="bezd"/}}
... ... @@ -60,24 +60,18 @@
60 60
61 61  {{id name="manag"/}}
62 62  **Síťový manažer od výrobce adaptéru blokuje připojení**
63 -Vlivťového maneru nainstalovaho s ovladačem síťové karty na nefunkčnost připoje do správně nastave wifi sítě.
65 +Některé funkce k ti nejsou dostupz ovládacích panelů, tak jak je tomu na jiných počítačích bez tohoto manažeru.
64 64
65 -V některých případech blokují spuštěné síťové manažery (nainstalované spolu s ovladači od výrobce síťové karty) korektníipojení do univerzitní WIFI sítě.
67 +Síťové manažery nainstalované spolu s ovladači od výrobce síťové karty mnohdyebírají zobrazení a ovládání tohoto síťového rozhraní a proto je zobraze/ovládání z Ovládacích panelů omezeno/skryto.
66 66
67 -* Nastavte v možnostech tohoto síťového manažeru, aby se nespouštěl při startu, ukončete jej a restartujte počítač, aby se nastavená změna projevila.
68 -* Po restartu by již nastave připoje do WIFI sítě mělo fungovat.
69 +* Pokud nechcete využívat tento síťový manažer, nastavte v jeho možnostech, aby se nespouštěl při startu, ukončete jej a restartujte počítač, aby se nastavená změna projevila.
70 +* Pokud jej chcete využívat, nastavujte parametry přes tento manažer.
69 69
70 70  ----
71 71
72 72  {{id name="fce"/}}
73 73  **Síťový manažer převzal funkce z ovl. panelů**
74 -Některé funkce k síti nejsou dostupné z ovládacích panelů, tak jak je tomu na jiných počítačích bez tohoto manažeru.
75 75
76 -Síťové manažery nainstalované spolu s ovladači od výrobce síťové karty mnohdy přebírají zobrazení a ovládání tohoto síťového rozhraní a proto je zobrazení/ovládání z Ovládacích panelů omezeno/skryto.
77 -
78 -* Pokud nechcete využívat tento síťový manažer, nastavte v jeho možnostech, aby se nespouštěl při startu, ukončete jej a restartujte počítač, aby se nastavená změna projevila.
79 -* Pokud jej chcete využívat, nastavujte parametry přes tento manažer.
80 -
81 81  ----