Dokumentační portál Centra informačních technologií VŠB-TUO

Naposledy změněno 02.04.2020 21:02

Facebook Centra informačních technologií VŠB-TUO
   - informace a novinky z oblasti provozu celouniverzitních služeb, plánované odstávky služeb, zajímavé články ze světa IT související s činností CIT.

Říj 15 2020

Doplnění návodu "Práce s IT v prostředí mimo univerzitu"

Do manuálu Práce s IT v prostředí mimo univerzitu jsme přidali sekci Technické vybavení a platformy pro komunikaci.
Součástí sekce je dokument, který by vám měl pomoci s výběrem vhodného vybavení pro pořádání videohovorů, a jednoduchý popis platforem pro pořádání těchto online schůzek.
Rovněž jsme upravili a doplnili Stručný návod k MS Teams.

Zář 08 2020

Jednotné univerzitní heslo

Aktualizovali jsme informace v manuálu k jednotnému heslu. Nově zde najdete postup, jak si nastavit nové heslo pomocí ověřovacího kódu (SMS) v případě, že ještě nemáte nastaveno heslo nebo jste jej zapomněli.

Pozn.: Některé dokumenty vyžadují pro zobrazení přihlášení.

Uživatel - Osobní počítače a příslušenství - Síť a připojení - Servery - Datové centrum - Informační systémy - Provozní řády a směrnice - Helpdesk - FAQ - Manuály fakult