Dokumentační portál Centra informačních technologií VŠB-TUO

Naposledy změněno 03.05.2019 10:44

Facebooková stránka Centra informačních technologií VŠB-TUO

- informace a novinky z oblasti provozu celouniverzitních služeb, plánované odstávky služeb, zajímavé články ze světa IT související s činností CIT.

Kvě 02 2019

Přehled registrovaných zařízení

Nově jsme zavedli informační službu, díky které si můžete zobrazit seznam zařízení, která jsou registrována na vaše jméno v rámci univerzity. Tato služba je dostupná na stránce: https://innet.vsb.cz/cs/osobni-agenda/sprava-uctu/registrovana-zarizeni/..

Říj 09 2018

Konec podpory systému Microsoft Windows 7

Dne 14. ledna 2020 ukončí společnost Microsoft podporu operačního systému Windows 7.
Univerzitní harmonogram ukončení podpory OS Windows 7, další informace a pokyny jsou popsány v tomto manuálu.

Čer 11 2018

Ukončení provozu serveru HomeN

Ke dni 30. června 2019 se předpokládá ukončení provozu serveru HomeN. Náhradou za server HomeN je distribuovaný file systém (DFS) společnosti Microsoft. Informace a návody ke službě DFS jsou dostupné na stránce: Distribuovaný file systém (DFS).

Naleznete zde návody, postupy, často kladené dotazy ke službám Oddělení infrastruktury IT útvaru CIT:
Pozn.: Některé dokumenty vyžadují pro zobrazení přihlášení.