Dokumentační portál Centra informačních technologií VŠB-TUO

Naposledy změněno Denisa Wernerová 01.07.2024 08:54

fb-icon.png    Facebook Centra informačních technologií VŠB-TUO
   - informace a novinky z oblasti provozu celouniverzitních služeb, plánované odstávky služeb, zajímavé články ze světa IT související s činností CIT.

čvc 01 2024

Provoz datového úložiště ownCloud byl ukončen.

Služba byla nahrazena úložištěm Nextcloud (dokumentace), které je dostupné na nextcloud.vsb.cz

čvn 05 2024

Byla prodloužena bezpečnostní podpora PHP, což prodlužuje životnost webmel serverů

Dne 9.4. 2024 bylo rozhodnuto o prodloužení bezpečnostní podpory PHP z 1 roku na 2. Prodloužení se týká všech aktuálních a budoucích verzí PHP. Znamená to, že celková podpora PHP se prodloužila na 4 roky z původních 3. Tuto změnu reflektujeme a prodloužili jsme životnost serveru webmel81 a i nového webmel83. O migraci webu z webmel81 na webmel83 mohou správci webu požádat do konce roku 2025.

Pozn.: Některé dokumenty vyžadují pro zobrazení přihlášení.

Uživatel - Osobní počítače a příslušenství - Síť a připojení - Servery - Datové centrum - Informační systémy - Provozní řády a směrnice - Helpdesk - FAQ - Manuály fakult