Změny dokumentu Hosté

Od verze 1.10
změnil(a) Denisa Wernerová
k 29.08.2017 12:42
Změnit komentář: Changed document parent to [xwiki:tuonet.pripojeni-pevne.WebHome].
Na verzi 2.1
změnil(a) Denisa Wernerová
k 29.08.2017 12:43
Změnit komentář: Renamed back-links.

Page properties
... ... @@ -1,4 +1,4 @@
1 -Připojení hostů (uživatelé s platným vztahem s univerzitou, např. stážisté apod.) je realizováno podobně jako u zaměstnanců, kdy je zapotřebí [[vyplnit formulář ve webovém rozhraní idesk.vsb.cz>>tuonet.zamestnanci]]. Prosíme, explicitně do pole poznámka uveďte, že se jedná o návštevu a dobu, do které je potřeba zajistit připojení.
1 +Připojení hostů (uživatelé s platným vztahem s univerzitou, např. stážisté apod.) je realizováno podobně jako u zaměstnanců, kdy je zapotřebí [[vyplnit formulář ve webovém rozhraní idesk.vsb.cz>>tuonet.pripojeni-pevne.zamestnanci.WebHome]]. Prosíme, explicitně do pole poznámka uveďte, že se jedná o návštevu a dobu, do které je potřeba zajistit připojení.
4 4  **Připojení do bezdrátové sítě (eduroam, tuonet-guest)**