Naposledy změněno Martin Výlet 03.08.2023 13:57

Změnit komentář: Žádné komentáře k této verzi

Page properties
... ... @@ -1,15 +1,13 @@
1 -[[Jak poznám, který bezdrátový adaptér či zařízení je vhodné pro připojení do WiFi sítě VŠB-TUO?>>||anchor="bezd"]]
2 -[[Používám PDA nebo WiFi IP telefon, funguje v bezdrátové síti VŠB-TUO roaming?>>||anchor="roam"]]
3 -[[Připojení mi přestalo fungovat. Co mám dělat?>>||anchor="prip"]]
4 -[[Je možné využít bezdrátovou část TUONETu k připojení z prostor mimo univerzitu?>>||anchor="mimo"]]
5 -[[Proč používání sítě tuonet-simple není bezpečné?>>||anchor="simple"]]
6 -[[Po instalaci připojení pořád nefunguje>>||anchor="inst"]]
7 -[[Síťový manažer od výrobce adaptéru blokuje připojení>>||anchor="manag"]]
8 -[[Síťový manažer převzal funkce z ovl. panelů>>||anchor="fce"]]
9 -[[Nepřipojuji se k nastavené síti>>||anchor="neprip"]]
1 +* [[Jak poznám, který bezdrátový adaptér či zařízení je vhodné pro připojení do WiFi sítě VŠB-TUO?>>||anchor="bezd"]]
2 +* [[Používám PDA nebo WiFi IP telefon, funguje v bezdrátové síti VŠB-TUO roaming?>>||anchor="roam"]]
3 +* [[Připojení mi přestalo fungovat. Co mám dělat?>>||anchor="prip"]]
4 +* [[Je možné využít bezdrátovou část TUONETu k připojení z prostor mimo univerzitu?>>||anchor="mimo"]]
5 +* [[Proč používání sítě tuonet-simple není bezpečné?>>||anchor="simple"]]
6 +* [[Po instalaci připojení pořád nefunguje>>||anchor="inst"]]
7 +* [[Síťový manažer od výrobce adaptéru blokuje připojení>>||anchor="manag"]]
8 +* [[Síťový manažer převzal funkce z ovl. panelů>>||anchor="fce"]]
9 +* [[Nepřipojuji se k nastavené síti>>||anchor="neprip"]]
10 10
11 -
12 -
13 13  ----
14 14
15 15  {{id name="bezd"/}}
... ... @@ -62,18 +62,24 @@
62 62
63 63  {{id name="manag"/}}
64 64  **Síťový manažer od výrobce adaptéru blokuje připojení**
65 -Některé funkce k ti nejsou dostupz ovládacích panelů, tak jak je tomu na jiných počítačích bez tohoto manažeru.
63 +Vlivťového maneru nainstalovaho s ovladačem síťové karty na nefunnost připojení do správně nastavené wifi sítě.
66 66
67 -Síťové manažery nainstalované spolu s ovladači od výrobce síťové karty mnohdy přebírají zobrazení a ovládání tohoto síťového rozhraa proto je zobraze/ovládání z Ovládacích panelů omezeno/skryto.
65 +V některých případech blokují spuštěné síťové manažery (nainstalované spolu s ovladači od výrobce síťové karty) korektní připojení do univerzitní WIFI sítě.
68 68
69 -* Pokud nechcete využívat tento síťový manažer, nastavte v jeho možnostech, aby se nespouštěl při startu, ukončete jej a restartujte počítač, aby se nastavená změna projevila.
70 -* Pokud jej chcete využívat, nastavujte parametry přes tento manažer.
67 +* Nastavte v možnostech tohoto síťového manažeru, aby se nespouštěl při startu, ukončete jej a restartujte počítač, aby se nastavená změna projevila.
68 +* Po restartu by již nastaveipojení do WIFI sítě mělo fungovat.
71 71
72 72  ----
73 73
74 74  {{id name="fce"/}}
75 75  **Síťový manažer převzal funkce z ovl. panelů**
74 +Některé funkce k síti nejsou dostupné z ovládacích panelů, tak jak je tomu na jiných počítačích bez tohoto manažeru.
76 76
76 +Síťové manažery nainstalované spolu s ovladači od výrobce síťové karty mnohdy přebírají zobrazení a ovládání tohoto síťového rozhraní a proto je zobrazení/ovládání z Ovládacích panelů omezeno/skryto.
77 +
78 +* Pokud nechcete využívat tento síťový manažer, nastavte v jeho možnostech, aby se nespouštěl při startu, ukončete jej a restartujte počítač, aby se nastavená změna projevila.
79 +* Pokud jej chcete využívat, nastavujte parametry přes tento manažer.
80 +
77 77  ----