Dokumentační portál Centra informačních technologií VŠB-TUO

Naposledy změněno 02.04.2020 21:02

Facebook Centra informačních technologií VŠB-TUO
   - informace a novinky z oblasti provozu celouniverzitních služeb, plánované odstávky služeb, zajímavé články ze světa IT související s činností CIT.

Zář 08 2020

Jednotné univerzitní heslo

Aktualizovali jsme informace v manuálu k jednotnému heslu. Nově zde najdete postup, jak si nastavit nové heslo pomocí ověřovacího kódu (SMS) v případě, že ještě nemáte nastaveno heslo nebo jste jej zapomněli.

Dub 27 2020

Zapůjčení licencí pro ESET Endpoint Security

Vzhledem k aktuální situaci jsme se rozhodli uvolnit z licencí CITu pro potřeby pracovníků každé fakulty nebo útvaru až cca 50 licencí pro ESET Endpoint Security. Upozorňujeme, že tyto licence budou zapůjčeny z balíku licencí CITu. Proto prosím zvažte na útvarech jejich následné trvalé pořízení v potřebném rozsahu.

Licence jsou už vysoutěžené, stačí je jen objednat a zaplatit. Objednávka musí být po 100ks a objednávat budeme průběžně s tím, že příslušné náklady budou hrazeny fakultami/útvary. Nákup nových licencí a fakturaci pro jednotlivé fakulty/útvary budeme případně řešit průběžně. Pro pořízení licencí kontaktujte svého fakultního správce, popř. útvar CIT.

Více informací k ESETu naleznete v tomto manuálu.
Management pro správce je popsán zde.

Pozn.: Některé dokumenty vyžadují pro zobrazení přihlášení.

Uživatel - Osobní počítače a příslušenství - Síť a připojení - Servery - Datové centrum - Informační systémy - Provozní řády a směrnice - Helpdesk - FAQ - Manuály fakult