Změny dokumentu Kde je jaké heslo?

Naposledy změněno Denisa Wernerová 20.02.2024 09:51

Od verze 8.1
změnil(a) Denisa Wernerová
k 29.08.2017 12:45
Změnit komentář: Renamed back-links.
Na verzi 7.1
změnil(a) Denisa Wernerová
k 29.08.2017 12:44
Změnit komentář: Renamed back-links.

Page properties
Nadřazený dokument
... ... @@ -1,1 +1,1 @@
1 -uzivatel.hesla.WebHome
1 +uzivatel.hesla
... ... @@ -1,7 +1,7 @@
1 -Na VŠB-TUO jsou jednotlivé informační systémy zapojeny buď do [[jednotného hesla>>uzivatel.hesla.jednotne-heslo.WebHome]] ([[LDAP>>uzivatel.hesla.jednotne-heslo.WebHome]] / [[SSO>>servery.sso.WebHome]]), nebo mají své zcela samostatné uživatelské heslo (např. [[WiFi heslo>>uzivatel.wifi-heslo]] pro připojení do bezdrátové sítě univerzity).
1 +Na VŠB-TUO jsou jednotlivé informační systémy zapojeny buď do [[jednotného hesla>>uzivatel.jednotne-heslo]] ([[LDAP>>uzivatel.jednotne-heslo]] / [[SSO>>servery.sso.WebHome]]), nebo mají své zcela samostatné uživatelské heslo (např. [[WiFi heslo>>uzivatel.wifi-heslo]] pro připojení do bezdrátové sítě univerzity).
2 2
3 -* [[Systémy používající jednotné heslo>>uzivatel.idm-usage||anchor="Jednotné (LDAP/SSO) heslo používají následující systémy:"]]
4 -* [[Systémy nezapojené do jednotného hesla>>uzivatel.idm-usage||anchor="Jednotné heslo **nepoužívají** následující systémy:"]] {{id name="Jednotné (LDAP/SSO) heslo používají následující systémy:"/}}
3 +* [[Systémy používající jednotné heslo>>||anchor="Jednotné (LDAP/SSO) heslo používají následující systémy:"]]