Dokumentační portál Centra informačních technologií VŠB-TUO

Naposledy změněno Denisa Wernerová 15.08.2024 13:29

fb-icon.png    Facebook Centra informačních technologií VŠB-TUO
   - informace a novinky z oblasti provozu celouniverzitních služeb, plánované odstávky služeb, zajímavé články ze světa IT související s činností CIT.

zář 13 2024

E-mailová karanténa

Byla spuštěna služba e-mailové karantény v univerzitní poště. Zachycené zprávy si budete moci podrobně prohlédnout a nechat si je obnovit do své doručené pošty.
Podrobný postup, jak se službou pracovat, naleznete v manuálu E-mailová karanténa.

srp 19 2024

SPF a DMARC

Dne 2. 9. budou k doméně vsb.cz přidány DNS záznamy SPF a DMARC, které současně s novým poštovním prostředím budou sloužit ke kvalitnějšímu záchytu škodlivých či spamových e-mailů.

Pozn.: Některé dokumenty vyžadují pro zobrazení přihlášení.

Uživatel - Osobní počítače a příslušenství - Síť a připojení - Servery - Datové centrum - Informační systémy - Provozní řády a směrnice - Helpdesk - FAQ - Manuály fakult