Last modified by on 18.09.2017 08:28

Dec 04 2020

Migrace poštovních schránek uživatelů FBI

Fakulta bezpečnostního inženýrství se rozhodla o přechod na nový emailový systém Office365. Důvodem přechodu je zvýšení kapacity emailové schránky a lepší koordinace plánování schůzek v aplikaci MS TEAMS při distanční výuce.

Oct 15 2020

Doplnění návodu "Práce s IT v prostředí mimo univerzitu"

Do manuálu Práce s IT v prostředí mimo univerzitu jsme přidali sekci Technické vybavení a platformy pro komunikaci.
Součástí sekce je dokument, který by vám měl pomoci s výběrem vhodného vybavení pro pořádání videohovorů, a jednoduchý popis platforem pro pořádání těchto online schůzek.
Rovněž jsme upravili a doplnili Stručný návod k MS Teams.

Sep 08 2020

Jednotné univerzitní heslo

Aktualizovali jsme informace v manuálu k jednotnému heslu. Nově zde najdete postup, jak si nastavit nové heslo pomocí ověřovacího kódu (SMS) v případě, že ještě nemáte nastaveno heslo nebo jste jej zapomněli.