Multilicence a SW zdarma

Version 2.4 by vyv0010 on 09.03.2015 13:37

Pozor: Stažení je umožněno pouze z areálu školy nebo přes VPN a je vyžadováno LDAP heslo.

• ANSYS (zam) - pro vlastní práci musí být počítač připojen k síti TUO (uvnitř univerzity nebo přes VPN). Studenti mohou požádat o instalační média (přístup k licenčnímu serveru) garanta oboru.

• SAS (zam/stu) licence je určena pro uživatele v řádném zaměstnaneckém/studentském poměru a to i pro užití na domácích PC.
     O licenční klíč žádejte zadáním požadavku přes Helpdesk. Návod k výměně lic. klíče v SAS software naleznete zde.
  • Systém SPSS - zaměstnanci a studenti EkF  (zam/stu) - pro vlastní práci se síťovou verzí SPSS 18 musí být počítač připojen k síti TUO (uvnitř univerzity nebo přes VPN). Novinky modulu IBM SPSS Statistics Base 18.0. Pro bližší informace (instalaci, licence) kontaktujte Davida Bochenka z EkF - david.bochenekzavinacvsb.cz.