Wiki source code of Uživatel

Last modified by Lukáš Holý on 03.08.2023 12:18

Show last authors
1 Návody na nejrůznější programy a nastavení, které uživatel může využít při své každodenní práci na svém pracovním nebo osobním počítači či notebooku.
2
3
4 (% class="box infomessage" %)
5 = [[Migrace poštovních schránek na Office365>>doc:.migrace-email-na-exchange-online.WebHome]] =
6
7
8 == Vzdálená spolupráce ==
9
10 **[[Microsoft Skype pro firmy>>doc:.skype.WebHome]]**
11
12 **[[Microsoft TEAMS>>doc:.microsoft-teams.WebHome]]**
13 Program Microsoft Teams slouží k organizování schůzek, chatů, webinářů s více uživately a tvorbu tzv. virtuálních tříd apod. Společnost Microsoft tento program představuje jako nástupce programu Skype pro firmy a do budoucna plánuje podporu jenom k programu Microsoft Teams.
14
15 * [[Video - Distanční vzdělávání v Microsoft Teams>>https://www.youtube.com/watch?v=J6FFqQW_3XM]]
16 * [[Manuál od spoelčnosti Microsoft - Microsft Teams pro školy >>attach:Teams_pro_skoly.pdf]]