Software

Last modified by Lukáš Holý on 03.08.2023 12:18

Na Fakultě bezpečnostního inženýrství je možno využívat následující software.

Programy společnosti AUTODESK

Fakulta vlastní EDU licence (výukové licence) ke každému produktů společnosti Autodesk. Nyní jsou na fakultě využívány tři produkty. Jedná se o produkty AutoCAD 2020, ArchiCAD 2020 a Revit 2020. Všechny produkty jsou nainstalovány na počítačových učebnách FBI.

Instalace pro zaměstnance:

Pokud budete chtít program nainstalovat do počítačů nebo notebooků v kanceláři zadejte požadavek na instalaci přes systém HELPDESK (https://idesk.vsb.cz) -> Nový požadavek-> Fakultní fronta FBI. Do požadavku napište, jaký produkt požadujete nainstalovat.

Instalace pro studenty:

Firma Autodesk poskytuje v rámci programu Autodesk Education svůj software pro vzdělávací instituce a studenty zdarma. Studenti si mohou stáhnout produkty firmy Autodesk do svých počítačů po zaregistrování, které provedou na tomto odkazu. V nastavení účtu uveďte nebo vyberte název vzdělávací instituce, kde studujete. Více informací naleznete na portálu Autodesk Education Community.

Laboratorní informační systém LIS

Software je určen pro zaměstnance fakulty. Software nabízí přehled měřících přístrojů v laboratořích fakulty.

Rozex ALARM