Reset hesla

Naposledy změněno Denisa Wernerová 29.08.2017 12:45

Pokud zapomenete své heslo nebo dojde-li k jeho zablokování (otestujte si stav účtu/hesla zde), můžete si ho oproti ověření vaší zaměstnanecké/studentské karty nechat resetovat na provizorní dočasné heslo - vaše rodné číslo (bez mezer a lomítek).
Po resetu na rodné číslo je ale nutné si toto provizorní heslo bez odkladu změnit na nové heslo! Opět totiž běží limit na změnu hesla! Změnu hesla můžete provést zde. Jakmile si heslo změníte, již Vám zůstane po celé období platnosti. V případě potřeby nás zkontaktujte přes webový formulář.

Heslo je možné si nechat vyresetovat na těchto pracovištích:

• Ostrava
    • Ve výpůjčním oddělení Ústřední knihovny (budova NK), Ostrava-Poruba.
    • V pobočce Ústřední knihovny na FBI Ostrava-Výškovice, ul.Lumírova.
    • V pobočce Ústřední knihovny na EkF Ostrava 1, ul.Sokolská.
    • Na učebně PC pavilon (PCP) na kolejích VŠB-TUO budova D (v přízemí za vrátnicí), Ostrava-Poruba.
    • Na FAST - laboratoř výpočetní techniky, L. Podéště 1875, Ostrava-Poruba, A  206/2, Košnovská Hana.
    • Na HGF v budově J - místnost 430a, Ostrava-Poruba. Fakultní správce SW, Drahomíra Kodymová.
    • Na katedře jazyků, Richard Harok, místnost A 455.
    • Na kartovém centru v přízemí budovy A - místnost A 148, A 149, Ostrava-Poruba.
  • Detašovaná pracoviště
    • Na HGF v Mostě: Studijní oddělení, místnost M610, Ing. Straková Alena.

Postup při vyčerpání všech platných pokusů pro přihlášení:

Pokud není účet zablokován, pamatujete si své heslo a došlo tak jen k vypršení časového období platnosti hesla (obdobně i při založení vašeho účtu máte několik platných pokusů na změnu hesla, po jejichž vyčerpání Vám přihlášení nebude umožněno), pak se můžete obrátit písemně či telefonicky na Helpdeskové pracoviště, případně kontaktovat svého fakultního správce

Osobní přítomnost u resetu hesla pro ověření Vaší identity je nezbytné preventivní opatření, které zabrání zneužití tohoto nástroje a neoprávněnému přístupu k Vašemu účtu. Heslo nelze resetovat na dálku bez ověření vaší identity v místě resetu, stejně tak nelze zaslat heslo e-mailem.