Registrace a objednání Windows 10 (Work at Home) na webu OnTheHub

Last modified by Přemysl Kukla on 03.08.2023 12:55

1. Na webu https://vsb-tuo.onthehub.com/ klikněte vpravo nahoře na "Register".

2. Zadejte svou školní emailovou adresu ve tvaru: jmeno.prijmeni@vsb.cz.

3. Vyplňte své jméno, příjmení a zadejte heslo.

4. Pokud jste zaměstnankyně / zaměstnanec fakulty na VŠB-TUO, v Group of which you are a member vyberte "Faculty".
    Pokud jste zaměstnankyně / zaměstnanec VŠB-TUO, ale nejste zaměstnankyně / zaměstnanec fakulty, v Group of which you are a member vyberte "Staff".

5. Klikněte na tlačítko "Register".

6. Na zadanou emailovou adresu bude odeslán email s předmětem "Email address confirmation" pro potvrzení platnosti této adresy.

7. V emailu s předmětem "Email address confirmation" klikněte na odkaz https://vsb-tuo.onthehub.com/....

8. Zadejte svou školní emailovou adresu, zvolené heslo a přihlaste se kliknutím na tlačítko "Sign In".

9. Vlevo nahoře klikněte na záložku "Faculty/Staff".

10. Klikněte na položku "Windows 10".

11. Na řádku "Choose a language" vyberte "Czech".

12. Klikněte na tlačítko "Add to Card".

13. Zrušte výběr u položky "Extended Access Guarantee (24 months)".

14. Zadejte svou školní emailovou adresu, své jméno a příjmení. Klikněte na tlačítko "Accept" pro akceptování licenční smlouvy.

15. Vyberte způsob platby (platební kartou nebo PayPal) a proveďte platbu.

16. Na zadanou emailovou adresu bude odeslán email s předmětem "Order Invoice" s podrobnostmi o Vaší objednávce.

17. Přejděte na web https://www.microsoft.com/en-us/software-download/vlacademicISO

18. Klikněte na tlačítko "Download tool now" a uložte do počítače soubor MediaCreationTool.exe.

19. Spusťte aplikaci MediaCreationTool.exe.

20. V okně s Licenčními podmínkami pro software společnosti Microsoft klikněte na tlačítko "Příjmout".

21. Vyberte možnost "Vytvořit instalační média" (USB flash disk, DVD nebo soubor ISO) pro jiný počítač a klikněte na tlačítko "Další".

22. Vyberte jazyk, edici, architekturu (64 bitů / 32 bitů) a klikněte na tlačítko "Další".

23. Zvolte médium, které chcete použít, USB flash disk nebo Soubor ISO pro pozdější vypálení na DVD.  Klikněte na tlačítko "Další".

24. Pokud jste vybrali "USB flash disk", připojte prázdný USB flash disk do počítače a klikněte na tlačítko "Další".
    Pokud jste vybrali "Soubor ISO", vyberte cestu pro uložení souboru Windows.iso a klikněte na tlačítko "Další".

25. Počkejte na dokončení stažení a vytvoření instalačního média pro Windows 10 a klikněte na tlačítko "Dokončit".
    Pokud jste vybrali Soubor ISO, proveďte vypálení uloženého souboru Windows.iso na DVD.

Při instalaci Windows 10 použijte Product Key, který jste obdržel/a po provedení Vaší objednávky.